Kniha návštěv

Datum: 03.04.2020

Vložil: labedroomtus

Titulek: Silver mirrored desk South Los Angeles

<b><a href=https://labedroom.com/>Platform bed frame</a></b>
Decided update your interior? Check out the innovations products for home use from modern collection, in which present as furniture with colorful floral patterns and flowers and products with luxurious texture and finish metallic. Poof for the garden is rightfully considered integral attribute each modern in the apartment. In our online store you can purchase high-quality furniture for any house. Enterprise will deliver in BEL AIR AND HOLMBY HILLS customer absolutely all furniture at desired time days.Price lists, that provides online shop furniture items BEL AIR AND HOLMBY HILLS very all customer.As a rule low price causes few questions in a relationship final quality furniture. The catalog which filled diverse items office furniture presents exclusively first-class manufactured products.

Datum: 12.03.2020

Vložil: Honza

Titulek: Obsluha

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, kam se poděla Vaše usměvavá obsluha??? Rádi jsme k Vám chodili, jak kvůli Vaší kuchyni, tak především kvůli Vaší milé obsluze. Teď za barem stojí starší paní, která vypadá, že jí náš příchod spíše obtěžuje. Při naší opakované návštěvě, asi nabyla dojmu, že už se natolik známe a místo pozdravu ,,Dobrý den,, přichází ,,AHOJ,, paní asi nezná základy slušného chování!!! A v okamžiku, kdy nám přináší jídlo s plnou přežvykující pusou, máte pocit, že Vám po cestě ujedla z talíře.
A ještě nejsou ani odneseny prázdné talíře ze stolu a už přichází s účtem, možná by jsme si ještě něco objednali, ale to už nikoho nezajímá! Myslím, že je to pro Vaší restauraci velká škoda.

Datum: 25.03.2020

Vložil: Martina

Titulek: Re: Obsluha

Máte pravdu, ona paní je ostudou naší krásné restaurace, neochotná, nenamáhá se s nějakou etiketou slušného chování, neupravená, nepříjemná k lidem. Copak je dnes nouze o nějaké hezké a milé servírky?

Datum: 27.09.2017

Vložil: Iveta

Titulek: Oslava 16.9.2017

Chtěla bych poděkovat obsluze i Hance za krásně připravenou tabuli a za výborné jídlo. Holky byly jste super. Všichni jsme si to moc užili.
Braborcovi

Datum: 13.09.2017

Vložil: Tihelkova A. z Otrokovic

Titulek: Svatební hostina

Pani Matyastikova
protoze si ctu pochvaly starsiho data, tato je velmi cerstva z 2.9.2017.Meli jsme u Vas velkou folklorni svatbu a rodina ma krasny zazitek nejen ze svatby. Neverila jsem, ze se da pripravit tak krasna svatebni hostina s pohodovou obsluhou a vybornou kuchyni, velmi chutny lehky obed, ne zazita svickova a ohromny raut,plny specialit studenych i teplych,kde si mohl kazdy poprat dle chuti.A to byla prevazne vesela a tancici mladez,, dekuji za celou rodinu- babicka svatby-Tihelkova A. z Otrokovic

Datum: 09.03.2016

Vložil: Zdenka Jurčová

Titulek: Narozeninová oslava

Chcete si užít oslavu bez starostí, s výborným jídlem a pitím, bezchybnou obsluhou a vstřícným jednáním? Přijeďte do Zádveřic! Paní Hance i celému jejímu kolektivu děkujeme za krásnou oslavu, kterou jsme si moc užili! Jurčovi

Datum: 27.10.2015

Vložil: Štefan Belka

Titulek: Svadobná hostina

Dobrý deň, pani Matyáštíková,

máme už rok po svadbe a vždy keď si na ňu spomíname, tak padne slovo i o fantastickej hostine a sále. Veľká vďaka Vám za ústretovosť,profesionálny personál, vynikajúce jedlo, veľmi príjemné jednanie a aj za príjemné ceny. Všetci si chválili a boli veľmi spokojní.
Nech sa Vám darí a máte vždy bezproblémových hostí

Pozdravujú manželia Belkovci (folklorna svadba :-) )

Datum: 19.11.2014

Vložil: Markéta

Titulek: Svatební hostina

Dobrý den,
paní Matyáštíková, ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za naprosto úžasnou svatební hostinu, kterou jsme mohli mít u Vás v Zádveřicích 11.10.2014.
Děkujeme za vynikající jídlo, pití, večerní raut a milé dámy, které nás obsluhovaly s úsměvem na tváři až do pozdních hodin. Všichni hosté byli nadšení a všem moc chutnalo, i nám :)
Jste skvělí!!! Budeme Vás jen vřele doporučovat! :) :)

S pozdravem novomanželé Vývodovi ;)

Přidat nový příspěvek